meist

Mina olen Kairi Getman ja sa oled sattunud just minu uue brändi SEIF lehele.

SEIF igas disainitud esemes põimuvad mugavus, modernsus läbimseiõeldud detailidega. Toodete kangastes kohtuvad eriliselt esile tõstetud naturaalsed materjalid, kombineerituna helkurniidiga. SEIF eelistab jätkusuutlikku lähenemist massitarbimisele. Valmistades rõivaid kohalikust materjalist, mis peale vaadates ei tundu liiga keerulised ja on selle asemel mugavad, vabamad kanda  igapäevarõivad päeval nii kontoris kui ka õhtul erilisel üritusel. Meie aina kiirenevas maailmas on SEIF, aeg tagasi juurte ja looduse juurde, olles mõjutatud disainiprotsessis looduse tungimisel meie loovusesse. 

Klassikalise lõikega rõivad sobivad kandmiseks aastaid, lihtne disain ja puhtad toonid garanteerivad rõivaste sobivuse ka pärast kiirmoe voolude vaibumist. Disaini mugavus ja naturaalsed materjalid pakuvad kaitset iga ilmaga. Uuenduslik element on kanga sisse kootud helkurniit, mis garanteerib kandja nähtavuse kogu pimeda aja vältel. 

SEIF pakub vähema eest rohkem – naturaalset ja minimalistlikku nii disainis kui materjalides, sest igapäevaseks mugavuseks ei olegi enamat vaja. 

Stuudio – Telliskivi Loomelinnak, Telliskivi 60A , Tallinn, Estonia
Kokkusaamiseks kairigetman@gmail.com